
Корпус Mini-Tower без БЖ Chieftec Pro mini AZ-01B-OP (1x Type C, 1x USB3.0, 1x 120мм PWM fan) (код 149606)
2 199 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | AZ-01B-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Матеріал корпуса | Пластик. Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 8 |
| Особенности | З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охлаждение | Встановлене: Задня панель: 1 x 120 мм PWM. Опціональне: Лицьова панель: 3 x 120 мм. Верхня панель: 2 x 120 мм / 2 x 140 мм. Задня панель: 1 x 120 мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 360 x 212 x 420 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. 1 х USB Type-C. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴
