
Корпус Full-Tower без БП GameMax Forge AB (E-ATX, закаленное стекло) (код 145264)
1 709 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 3 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.06 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Forge AB |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Пластик, Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 2 |
| Особенности | З бічним вікном. З знімними кошиками для HDD. З пиловим фільтром. З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Встановлене: Лицьова панель: 3x120 мм. Верхня панель: 2x120 мм. Задня панель: 1x120 мм. Опціональне: Нижня панель: 2x120 мм |
| Розміри | 386 х 205 х 449 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Fulltower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. EATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. 1 х USB Type-C. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Информация для заказа
- Цена: 1 709 ₴
