Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GM-30B-TG-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Пластик, Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 9 |
| Особенности | З бічним вікном. З пиловим фільтром. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 6 |
| Охлаждение | Встановлене:Нижня панель:3x120мм.Сторона мат. плати:2x120мм.Задня:1x120мм.Опціональне:Верхня:3x120мм/2x140мм.Нижня:3x120/2x140мм.Задня:1 x 120/мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 430 x 295 x 400 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 5 679 ₴

