
Корпус Full-Tower без БЖ Chieftec APEX Lumo (E-ATX, скло, 4x 140 мм ARGB PWM fans) (код 149607)
5 689 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GA-01B-L-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 9 |
| Особливості | З бічним вікном. З пиловим фільтром. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Охолодження | Встановлене:Лицьова панель:3х140мм.Задня:1х140мм.Опціональне:Лицьова:3x120/140мм.Верхня:3x120/2x140мм.Задня:1х120/140мм.Бокова:2х120мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 23 х 46.5 х 49.5 см |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Fulltower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. EATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 689 ₴
