
Корпус Midi-Tower без БП GOLDEN FIELD GL701 (код 151656)
1 419 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Golden Field |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GL701 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 8 |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 200 х 408 х 459 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 x USB 2.0. 1 x USB 3.2. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 1 419 ₴
