
Блок живлення 1600Вт GigaByte GP-UD1600PM PG5 (ATX 3.1, 80 PLUS Platinum, 140мм semi-passive, fully modular) (код 146100)
18 409 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GP-UD1600PM PG5 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 140 |
| Країна-виробник товару | Тайвань |
| Кількість SATA роз'ємів | 16 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 8 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 7 |
| Охолодження | Вентилятор 140 мм |
| Потужність | 1600 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 190 x 86 мм |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x16pin. 2x16pin. 2x8pin. 8x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 409 ₴
