
Блок питания 1250Вт MSI MAG A1250GL PCIE5 (ATX 3.1, 80 PLUS Gold, 135мм, fully modular) (код 147151)
10 449 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MAG A1250GL PCIE5 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 135 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 12 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 4 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Охлаждение | Вентилятор 135 мм |
| Мощность | 1250 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 150 x 86 мм |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 10 449 ₴
