
Корпус Mini-Tower с БП 300Вт GameMax ST612-2U3-TYC (99 x 295 x 365мм) (код 134129)
2 179 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ST612-2U3-TYC |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 83 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 170 мм |
| Матеріал корпуса | Метал. Пластик |
| Охлаждение | Вентиляційні отвори з усіх боків корпусу, зверху кулер 80 мм х 1 |
| Потужність блока живлення | 300 Вт |
| Розміри | 99 х 295 х 365 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 2 179 ₴
