
Блок питания 650Вт MSI MAG A650BNL (ATX 2.4, 80 PLUS Bronze, 120мм) (код 151225)
2 849 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MAG A650BNL |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 5 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 0/1 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 650 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 2 849 ₴
