
Корпус Midi-Tower без БЖ Montech Sky Two Black (Radiator 360мм top) (код 143761)
4 139 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Montech |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.26 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Sky Two (B) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 168 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Метал, Пластик |
| Особенности | З бічним вікном.З знімними кошиками для HDD.З пиловим фільтром.З підсвіткою.З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Охлаждение | Встановлене:Лицьова панель:2x120мм.Задня панель:1x120мм.Нижня панель:1x120мм.Опціональне:Верхня панель:2x120мм,або 2 x 140 мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 430 x 215 x 490 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Информация для заказа
- Цена: 4 139 ₴
