
Монитор 27" DELL P2725H (IPS, 5mc, 1920x1080 100Hz, VGA/HDMI/DP, USB3.2, sRGB 99%, Pivot) (код 148007)
10 909 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI. USB Type-A. USB type-C. VGA |
| Артикул | 210-BMGC |
| Вес (кг) | 4 |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З основою: 384.6-534.7 x 610.6 х 192.3 мм. Без основи: 354.8 x 610.6 х 50 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black-Silver |
| Контрастність дисплея | 1500:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | USB-концентратор. Безрамковий (Сinema screen). Поворотний екран (Pivot). Регулювання за висотою |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Потребляемая мощность | Енергоспоживання (макс.): 74 Вт. Енергоспоживання (стандарт): 15.8 Вт. Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість дисплея | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 909 ₴
