
Блок питания 700Вт Chieftec Value APB-700B8 (ATX 2.3, 80 PLUS, 120мм, 150x86x140мм, bulk) (код 147087)
2 609 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | APB-700B8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 4 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/1 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | +5V/22A; +3.3V/22A; +12V1/54A; -12V/0.3A; +5VSB/2.5A |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 700 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 87 мм 1.57 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). від перевантаження (OPP). від перепадів напруги (OVP/UVP). від стрибків струму та напруги (SIP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x6+2pin |
Информация для заказа
- Цена: 2 609 ₴
