
Блок питания 500Вт Chieftec Value APB-500B8 (ATX 2.3, PFC aktiv, 120мм) (код 92776)
1 849 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | APB-500B8 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/1/3 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Максимальні навантаження | +3.3V - 19A/ +5V - 22A / +12V 1 - 24A / +12V 2 - 21A / -12V - 0.3A / +5VSB - 2.5A |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 500 Вт |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 87 мм |
| Тип | Компьютерный |
| Тип разъема подключения к материнской плате | ATX 20+4pin |
| Тип разъема подключения питания процессора | 1x4pin |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 1 849 ₴
