
Блок питания 700Вт Chieftec Task TPS-700S (ATX 2.3, 120мм) (код 115053)
2 879 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TPS-700S |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/0 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | Максимальне навантаження: +3.3V - 19A, +5V - 17A, +12V1 - 54A, +12V2 - N/A, +5VSB - 2.5A, -12V - 0.3A |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 700 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 87 x 140 мм, 1.74 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), від стрибків струму та напруги (SIP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 2 879 ₴





