
Блок питания 500Вт Xilence XP500R7 Redwing, 120mm (код 83494)
1 719 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xilence |
| Разъемы | |
| Тип разъема подключения питания процессора | 1x4+4pin |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | XP500R7 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 1/2/3 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В - 22 A/+5 В - 20 A/+12 V1 - 32 A/-12 В - 0.5 A/+5 VSB - 2.5 A |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 500 Вт |
| Розміри, вага | 85 x 150 x 140 мм |
| Технології захисту | Захист від перенапруги (OVP) від зниженої напруги (UVP) від короткого замикання (SCP) від перевантаження (OLP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 1 719 ₴
