
Блок бесперебойного питания LogicPower LPM-UL1100VA (линейно-интерактивный, AVR, мощность: 770Вт, LED, USB) (код 94959)
5 329 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 7.5 |
| Интерфейсы | 1 х USB Type-B |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | LPM-UL1100VA |
| Вихідна напруга, В | 220 ± 10% |
| Габарити | 125 х 190 х 350 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 - 290 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество розеток | 3 |
| Напряжение аккумулятора (В) | 12 |
| Номинальная мощность | 770 Вт |
| Особенности | С дисплеем |
| Мощность | 1100 ВА |
| Назначение | Для будинку |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | 2 x 12 В 7.5 А*год |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10-15 хв |
Информация для заказа
- Цена: 5 329 ₴
