
Блок бесперебойного питания LogicPower LPM-UL1550VA (линейно-интерактивный) (код 112002)
6 819 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.94 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 9 |
| Интерфейсы | 1 х USB Type-B |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | LPM-UL1550VA |
| Вихідна напруга, В | 220 ± 10% |
| Габарити | 331 х 122 х 190 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 - 290 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 3 |
| Напряжение аккумулятора (В) | 12 |
| Номинальная мощность | 1085 Вт |
| Особенности | С дисплеем |
| Мощность | 1550 ВА |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Свинцево-кислотний, герметичний акумулятор 2 x 12 В 9 А*год |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10-15 хв |
Информация для заказа
- Цена: 6 819 ₴

