
Блок бесперебойного питания LogicPower LP-UL2200VA (1600Вт, с прав.синусойдой, с батареей) (код 150728)
11 289 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 9 |
| Интерфейсы | 1 х USB Type-B |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | LP-UL2200VA |
| Вихідна напруга, В | 220 ± 10% |
| Габарити | 411 x 144 x 215 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 165 - 275 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество розеток | 2 |
| Напряжение аккумулятора (В) | 12 |
| Номинальная мощность | 1600 Вт |
| Особенности | С дисплеем |
| Мощность | 2200 ВА |
| Назначение | Для будинку |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Свинцево-кислотний, герметичний акумулятор 3 х 12 В 9 A*год |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма выходного напряжения | Правильна (чиста) синусоїда |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10-15 хв |
Информация для заказа
- Цена: 11 289 ₴
