
Блок питания 400Вт Chieftec iArena GPB-400S (ATX 2.3, APFC, 85%, 120мм, 150x87x140мм) (код 147096)
1 559 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GPB-400S |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 5 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3 / - |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 400 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 14 x 15 x 8.7 см, 1.18 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), Захист від стрибків струму та напруги (SIP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 1 559 ₴
