
Корпус Full-Tower без БЖ Zalman Z9 Iceberg MS Black (E-ATX, скло, 496*245*473мм, 9.6 кг, чорний) (код 142075)
6 129 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 4 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Z9ICEBERGMSBLACK |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 185 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 390 мм |
| Матеріал корпусу | Загартовані схили, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 7 |
| Особливості | З безгвинтовим кріпленням.З бічним вікном. З пиловим фільтром. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 10 |
| Охолодження | Встановлене:Лицьова панель:3x140мм.Задня:1x140мм.Опціональне:Лицьова:3х120/140мм/2х200мм.Верхня:3х120/2х140мм.Задня:1х120/140 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 496 x 245x 473 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Fulltower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. EATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Кардридер. Керування вентиляторами. Керування підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 129 ₴
