
Монитор 27" SAMSUNG S27D400G (IPS, 5 мс, 1920x1080 100Hz, HDMI/DisplayPort) (код 149980)
6 659 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Интерфейсы | 2 x USB Type-A. DisplayPort. HDMI х 2. TRS mini-jack (3.5 мм). USB Type-B |
| Артикул | LS27D400GAIXUA |
| Вес (кг) | Вага з підставкою: 4 кг. Вага без підставки: 2.7 кг. |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 612.7 x 538.3 x 219.0 мм. Без підставки: 612.7 x 360.9 x 39.8 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Flicker-Free. USB-концентратор. Безрамковий (Сinema screen). Поворотний екран (Pivot). Регулювання за висотою |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 659 ₴
