
Блок живлення 750Вт MSI MAG A750BN PCIE5 (ATX 3.0, compliant with PCIe 5.0, 120мм, 80 PLUS Bronze) (код 140131)
3 819 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MAG A750BN PCIE5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 3 |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм 1.59 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 819 ₴
