
Корпус Full-Tower без БЖ Chieftec APEX Q (E-ATX, soundproofing material, Radiator 420mm front) (код 149608)
4 679 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GA-01B-Q-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпуса | Метал. Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 |
| Особенности | З пиловим фільтром. З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Встановлене:Спереду:1x140мм.Ззаду:1x140мм.Кришка БЖ:1x120мм.Опціональне:Спереду:3x120/140 мм.Зверху:3x120/2x140мм.Ззаду:1x120/140мм.Кришка БЖ:2x120мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 465 x 230 x 495 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Fulltower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. EATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 4 679 ₴
