
Блок питания 650Вт Cougar GEX 650 (80 Plus Gold, Modular, 120мм Silent Fan, 8SATA + 4PCI-E) (код 150226)
4 359 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GEX 650 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 8 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Особливі властивості | Модульні (з відстібними дротами) |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 650 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x8(4+4)pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 86 мм, 2.05 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 4 359 ₴
