
Монитор 24" SAMSUNG S24F320G (IPS, 5 мс, 1920x1080, 120Hz, HDMI) (код 150185)
4 459 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Интерфейсы | HDMI х 2 |
| Артикул | LS24F320GAIXUA |
| Вес (кг) | Вага з підставкою: 2.4. Вага без підставки: 2 |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 540.7 x 428.5 x 175.1 мм. Без підставки: 540.7 x 320.4 x 36.2 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 24" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Flicker-Free |
| Потребляемая мощность | Споживання електроенергії (максимальне): 25 Вт. Споживання електроенергії (типове): 22 Вт. Споживання енергії (вимкнений): 0.30 Вт |
| Час реакції матриці | 5 мс (GtG) |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 459 ₴
