
Монитор 27" PHILIPS 27M2N3200 Evnia (IPS, 4 mc, 1920x1080, 180Hz, HDMI/DP, G-SYNC) (код 150014)
7 909 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | NVIDIA G-SYNC |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | 27M2N3200A/00 |
| Вес (кг) | 5.82 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: -5/+20° |
| Вбудовані колонки | Є |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | 519 x 614 x 261 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black-Grey |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen). Поворотний екран (Pivot). Підтримка HDR. Регулювання за висотою |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.31 x 0.31 мм |
| Потребляемая мощность | В робочому режимі: 27.4 Вт. В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Час реакції матриці | 4 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість дисплея | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 7 909 ₴
