Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VP-800-RGB |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/0 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | 3.3 / 5 В: 20 А / 20 А, 130 Вт. 12 В: 60 А, 720 Вт. -12 В: 0.5 А, 6 Вт. 5 В sb: 2.5 А, 12.5 Вт |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 800 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм, 1.88 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). Захист від перевантаження (OPP). Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 469 ₴

