
Блок питания 850Вт Zalman GigaMax III (ATX 3.1, 80 PLUS Bronze, 120мм, semi-modular) (код 142277)
3 609 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ZM850-GV3 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Особливі властивості | Модульні (з відстібними дротами) |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 850 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin, 1x8pin |
| Розміри, вага | 86x150x140 мм |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від перевантаження (OPP). Захист від перевантаження через струм (OCP). Захист від перегрівання (OTP). Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 8x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 3 609 ₴
