
Блок питания 850Вт Chieftec Polaris 3.0 850W (ATX 3.0, 80 PLUS Gold, 135мм) (код 136371)
7 249 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PPS-850FC-A3 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 135 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 12 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 4 |
| Особливі властивості | Модульні (з відстібними дротами) |
| Охлаждение | Вентилятор 135 мм |
| Мощность | 850 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x8(4+4)pin |
| Розміри, вага | 160 x 150 x 86 мм. 2.95 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP), SIP |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x16pin. 2x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 7 249 ₴
