
Монитор 27" PHILIPS 27M2N3200 (IPS, 1 mc, 1920x1080 180Hz, HDMI/DP, NVIDIA G-SYNC) (код 148060)
6 529 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI х 2 |
| Артикул | 27M2N3200S/00 |
| Вес (кг) | З підставкою: 4.71 кг. Без підставки: 4.1 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: -5/+20° |
| Вбудовані колонки | Є |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | Без підставки: 369 x 615 x 61 мм. З підставкою: 463 x 615 x 196 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Безрамковий (Сinema screen). Підтримка HDR |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.31125 x 0.31125 мм |
| Потребляемая мощность | Режим вимкнення: 0.3 Вт (тип.). Режим роботи: 27.4 Вт (тип.). Режим очікування: 0.5 Вт (тип.) |
| Час реакції матриці | 1 мс (GtG) |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість дисплея | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 529 ₴
