
Корпус Midi-Tower без БП Cougar Archon 2 Mesh RGB White (панель из шлифованного алюминия, RGB, закаленное стекло) (код 131920)
2 869 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.95 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Archon 2 Mesh RGB (White) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Белый |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 + 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 315 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 6 |
| Особенности | З бічним вікном, З підсвіткою |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Встановлене: Лицьова панель: 3 x 120 мм. Опціональне: Лицьова панель :3 x 120 мм/2 x 140 мм. Верхня панель: 2 x 120/140 мм. Задня панель: 1 x 120 мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 210 x 470 x 380 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0, 2 х USB 3.0, Вихід для навушників, Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 2 869 ₴

