Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ІКС |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы подключения | USB |
| Вес | 310 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина поля сканування | EAN-13 (13 mil) 0 – 200 мм. QR Code (20 mil) 0 – 150 мм |
| Декодовані штрих-коди | 1D; 2D |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 25% |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут сканування | 60° |
| Напряжение питания | 5В |
| Наличие подставки | Є |
| Разрешение | Понад 5 mil |
| Система зчитування | Фото |
| Стійкість до зовнішніх впливів | Витримує падіння з 2 м |
| Температура зберігання | -40 до +70 °C |
| Тип | Настільні |
| Тип подключения | Дротовий |
| Типы считываемых штрих-кодов | 1D: UPC/EAN/JAN,UPC-A - UPC-E, EAN-8 - EAN-13, JAN-8 -JAN-13, ISBN/ISSN, Code 39 (with full ASCII), Codabar (NW7), Code 128 - EAN 128, Code 93 |
| Скорость сканирования | 300 скан/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 839 ₴

