
Монитор 27" SAMSUNG S27DG500E 2K (IPS, 1 мс, 2560x1440 165Hz, HDMI/DisplayPort, USB) (код 145412)
11 979 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync. NVIDIA G-SYNC. NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | LS27DG500EIXUA |
| Вес (кг) | З підставкою: 6,1. Без підставки: 4,4 |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 570.5 x 613.7 x 247 мм. Без підставки: 375.3 x 613.7 x 91.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1440 (2K QHD) |
| Особенности | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen). Поворотний екран (Pivot). Регулювання за висотою |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Потребляемая мощность | 30 - 48 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс (GtG) |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яскравість дисплея | 350 кд/м² |
Информация для заказа
- Цена: 11 979 ₴
