
Монитор 32" SAMSUNG S32CG550 Curved 2K (VA, 1 мс, 2560x1440, 165Hz, HDMI/DP, AMD FreeSync, HDR) (код 139005)
11 579 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI. TRS mini-jack (3.5 мм) |
| Артикул | LS32CG550EIXUA |
| Вес (кг) | З підставкою: 5,7. Без підставки: 5,3 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: -2 ° ~ 18 ° |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 533.6 x 710.1 x 272.6 мм. Без підставки: 439.4 x 710.1 x 135.9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 32" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 2500:1 |
| Країна-виробник | Єгипет |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 3440x1440 |
| Особенности | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen) |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Радіус кривизни, R | 1000 |
| Потребляемая мощность | Стандартна: 59 Вт. У режимі очікування ≤0.5 Вт. У режимі вимкнення: ≤0.3 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс (GtG) |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 11 579 ₴
