
Корпус Mini-ITX без БЖ Chieftec Mesh Pro Cube Mini CN-01B (Mini-ITX, ATX PSU, 18.05л, 3.79кг, без вентиляторів) (код 142186)
3 239 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.79 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CN-01B-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 145 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 1 |
| Отворів під слоти розширення | 2 |
| Охлаждение | Опціональне: Задня панель: 1 x 120 мм вентилятор або радіатор |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 356 x 260 x 195 мм |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Cube Case |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 3.2. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 3 239 ₴
