
Блок питания 500Вт GameMax GM-500B (код 107174)
1 279 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GM-500B |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 3 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/0 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В - 18 A, +5 В - 18 A, +12 В - 20 A, +12 В - 20 A, -12 В - 0.5 A, +5 VSB - 2.5 A |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 500 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм, 1194 г |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 1 279 ₴

