
Монитор 24.5" MSI MP252 PRO (IPS, 1 mc, 1920x1080 100Hz, HDMI/DP) (код 148585)
4 159 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI. TRS mini-jack (3.5 мм) |
| Артикул | PRO MP252 |
| Вес (кг) | 3 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: -5/+20° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | 422.1 х 557.5 x 207.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 25" |
| Цвет | Black |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Flicker-Free |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Час реакції матриці | 1 мс (MPRT). 4 мс (GtG) |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість дисплея | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 159 ₴
