
Блок питания 850Вт MSI MAG A850GN PCIE5 (ATX 3.1, 80 Plus Gold, 120мм) (код 148536)
5 029 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MAG A850GN PCIE5 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Кількість SATA роз'ємів | 4 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 3 |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 850 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 х 140 х 86 мм |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x16pin. 2x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 5 029 ₴
