
Корпус Midi-Tower без БЖ Cougar MX600 Mini RGB White, 2*160 mm ARGB Fan Pre-installed, Type C x 1, USB3.0 x2, Audio x 1 (код
4 139 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MX600 Mini RGB White |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 + 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 мм |
| Матеріал корпусу | Загартоване скло. Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 10 |
| Особливості | З бічним вікном. З пиловим фільтром. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 5 |
| Охолодження | Встановлене: Лицьова панель: 160-мм вентилятор ARGB PWM x2. Задня панель: 120-мм вентилятор ARGB PWM x1 |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 232 x 445 x 456 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 139 ₴
