
Корпус Midi-Tower без БЖ Cougar MX600 Mini RGB, 2*160 mm ARGB Fan Pre-installed, Type C x 1, USB3.0 x2, Audio x 1 (код 147486)
3 509 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MX600 Mini RGB |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 + 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло. Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 10 |
| Особенности | З бічним вікном. З пиловим фільтром. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 5 |
| Охлаждение | Встановлене: Лицьова панель: 160-мм вентилятор ARGB PWM x2. Задня панель: 120-мм вентилятор ARGB PWM x1 |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 232 x 445 x 456 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників |
Информация для заказа
- Цена: 3 509 ₴
