
Блок питания 550Вт GigaByte P550SS (ATX 3.0, 80 PLUS Silver, 120mm, semi-passive) (код 145025)
2 249 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GP-P550SS |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 3 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 5 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 5 |
| Максимальний рівень шуму, ДБ | 33 |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 550 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм 1.86 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 2 249 ₴
