
Блок живлення 450Вт Chieftec iArena GPB-450S (ATX 2.3, APFC, 85%, 120мм, 150x87x140мм) (код 147097)
1 689 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GPB-450S |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 5 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/0 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В/+5 В 17 A/16 А, 100 Вт. +12 В 34 А, 408 Вт. -12 B: 0.3 A, 3.6 Вт. +5 В 2,5 A, 12 Вт |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 450 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 87 мм |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). Захист від перевантаження (OPP). Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689 ₴
