
Корпус Midi-Tower без БП Chieftec Mesh CQ-01B-U3 (3 x 3.5” внутр. отсеки, без вентиляторов, 160x410x428мм) (код 77696)
2 579 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CQ-01B-U3-OP |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 120 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 250 мм |
| Матеріал корпуса | Пластик. Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 |
| Охлаждение | Можливість встановлення: Передня панель: 1 x 120 мм вентилятор, Задня панель: 2 x 80 мм вентилятори, Бічна панель: 2 x 120 мм вентилятори |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 160 х 428 х 410 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 3.0, Вихід для навушників, Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 2 579 ₴




