
Монитор 27" SAMSUNG S27D700 4K (IPS, 4 мс, 3840x2160, DP/HDMI) (код 148683)
11 189 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | IPS |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 37 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | LS27D700EAIXUA |
| Вес (кг) | З підставкою: 5. Без підставки: 3,5 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Поворотна підставка: 2.0°(±2.0°)~25.0°(±2.0°) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 473.2 х 612.9 х 180 мм. Без підставки: 367.7 x 612.9 x 41.6 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 3840x2160 (4K UltraHD) |
| Особенности | Безрамковий (Сinema screen). Підтримка HDR |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Час реакції матриці | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість дисплея | 350 кд/м² |
Информация для заказа
- Цена: 11 189 ₴
