
Монитор 27" PHILIPS 27M2N3500 2K (VA, 1 mc, 2560x1440 180Hz, HDMI/DP) (код 148607)
8 679 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | VA |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 22 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium. Adaptive Sync. NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | 27M2N3500NL/00 |
| Вес (кг) | 4.34 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: від -5° до 20° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black-Grey |
| Контрастність дисплея | 5000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1440 (2K QHD) |
| Особенности | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen). Підтримка HDR |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.23 x 0.23 мм |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість дисплея | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 8 679 ₴
