
Монитор 27" MSI 27C6X MAG CURVED (VA, 1 mc, 1920x1080, 250Hz, HDMI/DP) (код 148587)
9 069 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | VA |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | MAG 27C6X |
| Вес (кг) | 3.95 |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 3000:1 |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Безрамковий (Сinema screen), Вигнутий екран. Підтримка HDR |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Радіус кривизни, R | 1500 |
| Розмір пікселя | 0.3114 x 0.3114 мм |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 250 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 069 ₴
