
Монитор 27" ACER VG271 2K (IPS, 1ms, 2560x1440 180Hz, HDMI/DP) (код 147970)
9 559 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 62 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium. Adaptive Sync |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | UM.HV1EE.301 |
| Вес (кг) | З підставкою: 4,9. Без підставки: 4,5 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: від -5° до 20° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 475 x 614 x 240 мм. Без підставки: 367 x 614 x 66 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1440 (2K QHD) |
| Особенности | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen) |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 559 ₴
