
Монитор 23.8" ASUS VY249HGR (IPS, 1 мс, 1920x1080 120Hz, HDMI, AdaptiveSync) (код 147945)
6 709 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 15 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Интерфейсы | HDMI, VGA |
| Артикул | 90LM06A3-B03A70 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Кут нахилу: -5 ° / 22 ° |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1500:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen) |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.2745 мм |
| Час реакції матриці | 1 мс (MPRT) |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 709 ₴
