
Монітор 24.5" MSI MP251 PRO (IPS, 4 мс, 1920x1080 100Hz, HDMI/VGA, sRGB 101%) (код 142107)
4 249 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси | HDMI, VGA |
| Артикул | PRO MP251 |
| Вага (кг) | 4.3 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Кут нахилу: -5 ° ~ 20 ° Поворот: 30 ° ~ 30 ° Висота: 0 ~ 120 мм |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 24.5" |
| Колір | Black |
| Контрастність дисплея | 1300:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн (6 bit + FRC) |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особливості | Безрамковий (Сinema screen). Поворотний екран (Pivot). Регулювання за висотою |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Час реакції матриці | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість дисплея | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 249 ₴
