
Монитор 21.5" MSI MP225 (IPS, 4мс, 1920x1080 100Hz, VGA/HDMI) (код 148477)
4 029 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Интерфейсы | HDMI, VGA |
| Артикул | PRO MP225 |
| Вес (кг) | 2.3 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: від -5° до 20° |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | 384.8 x 489.4 x 182.3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові опції | SRGB 107.39% (CIE 1976). Anti-glare |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1300:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн (6 bit + FRC) |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen) |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.24795 x 0.24795 мм |
| Час реакції матриці | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 029 ₴
